NASI SPECJALIŚCI - TORUŃ

dr Patrycja Rusiak                                     tel.: 515 775 524
psycholog, psychoterapeuta

Jest psychologiem i psychoterapeutą. Pracuje w nurcie integracyjnym, łączącym podejście psychodynamiczne z podejściem poznawczo - behawioralnym. Uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją uzyskała w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie jest w trakcie zdobywania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła również wiele szkoleń dotyczących pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi w nurcie behawioralno - poznawczym organizowanych przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.
Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz warsztaty dla osób dorosłych borykających się z trudnościami w swoim życiu m.in. stany lękowe, nerwice, zaburzenia nastroju (depresja), trudności w relacjach interpersonalnych itp.
Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z problemami rozwojowymi oraz wychowawczymi, a także rodzicami, którzy chcą pomóc swoim dzieciom oraz sobie.
Pracuje także jako adiunkt w WSFiZ w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z przyszłymi psychologami. Naukowo specjalizuje się w obszarze deficytów rozwojowych m.in. dysleksja rozwojowa, ADHD. Jest również wykładowcą akademickim takich uczelni jak: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego w Krakowie.

Najważniejsze szkolenia:

  1. Studia podyplomowe Szczegółowe problemy psychoterapii, Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, 2014-2016 r.
  2. Studia podyplomowe z zakresu Podstaw psychoterapii uprawniające do prowadzenia psychoterapii pod superwizją, Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, 2011-2013 r.


UMÓW WIZYTĘ
 
Gabinet w Toruniu:

    tel.: 515 775 524
    email: dobra.terapia@wp.pl

Kontakt:
75-034 KOSZALIN
ul. Dzieci Wrzesińskich 19A lok. 12
tel. 794 695 202
dobraterapia@wp.pl


87-100 TORUŃ
ul. Wysoka 16/4
tel. 515 775 524
dobra.terapia@wp.pl

Każdemu w życiu zdarzają się sytuacje, w których ciężko jest poradzić sobie samemu. Szukamy wówczas pomocy u bliskich, znajomych.
To naturalne.
Jednak nie ze wszystkimi problemami jesteśmy w stanie zmierzyć się samodzielnie. Gdy trudności są na tyle duże, że przytłaczają, czujemy się wobec nich bezsilni, wtedy dobrym pomysłem jest wizyta u specjalisty -
psychologa, psychoterapeuty.